DHL. KLIKNUTÍ JE VAŠE NOVÉ TEMPO V OBLASTI eCOMMERCE A MY VÁM HO POMŮŽEME UDRŽET

Aby si obchodníci udrželi náskok před rychle rostoucí konkurencí v oblasti eCommerce, musí se naučit čelit výzvám, které přináší podnikání v nemilosrdně měnícím se světě. K tomu, aby udrželi své podnikání v chodu, potřebují správného partnera, který se dobře orientuje v oblasti globální eCommerce.

„Musíme mít věci pod kontrolou, zůstat ve hře a pokračovat v růstu...“

eCommerce se od experimentálních počátků až po současný globální fenomén stala preferovanou možností nákupu pro téměř 2 miliardy lidí, zejména díky nárůstu objemu obchodu v období pandemie, který během 3 měsíců dosáhl srovnatelného výsledku jako za posledních 10 let. Pokud jste online maloobchodní prodejce, může váš úspěch jednoduše záviset na tom, jak zvládnete udržet nové tempo podnikání podle klikání ve vašem online obchodě.

DHL je tu od samého počátku – učí se, přizpůsobuje se a inovuje. Jsme tu vždy pro klienty a pomáháme jim hledat nejdůmyslnější způsoby, jak si udržet své zákazníky spokojené a věrné. Bezkonkurenční globální logistická síť společnosti DHL a její odborné znalosti, od optimalizace a obsahu webových stránek, přes dodávku zboží koncovým spotřebitelům nebo různá ekologická řešení, pomáhá zákazníkům růst a prosperovat bez ohledu na jejich velikost, tržní prostředí nebo průmyslové odvětví.  

Za každým úspěchem je nějaký příběh

Od výrobců panenek až po výrobce obuvi, naši zákazníci využili našich odborných znalostí k dosažení svého růstu po celém světě. Ať už se jednalo o vyplnění mezery na trhu nebo o vytvoření zcela nové oblasti podnikání, logistika vždy hrála zásadní roli v jejich expanzi. Klikněte níže a přečtěte si několik příběhů našich úspěšných klientů a zjistěte, jak zvládají udržet nové tempo udávané klikáním svých zákazníků.

2x

vyšší míra návratnosti zákazníků po pozitivní zkušenosti s doručením

O 60 %

rychlejší růst pro e-obchodníky, kteří nabízejí nadstandardní doručení

50 %

zákazníků nedokončí nákup z důvodu omezených možností doručení