#PrepravaSDhl

Pripravte si zásielku DHL

Akcia
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Akcia

Zabaľte si ho priamo na expresnú cestu

V DHL robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme zaistili, že vaše balíky budú vždy doručené včas a v perfektnom stave. Aby sa balíky dostali do cieľa, môžu cestovať mnoho tisíc kilometrov cez sofistikovanú a rozsiahlu globálnu sieť DHL.

Viackusové zásielky

Pri odosielaní viacerých expresných balíkov pod jedným nákladným listom pripojte pôvodný nákladný list a prepravné doklady k jednému balíku. Potom pripojte kópie nákladného listu k ostatným balíkom. Označte každú škatuľu celkovým počtom škatúľ v zásielke, napríklad "1 z 3", "2 z 3" alebo "3 z 3".

Hľadáte ďalšiu pomoc s prepravou? Prečítajte si o poradenstve spoločnosti DHL v oblasti balenia

DHL prepravný spotrebný materiál

DHL podporuje používanie vhodných obalových materiálov a poskytuje ich bezplatne, aby zabezpečila, že majitelia našich účtov budú mať ochranu, ktorú si ich komodita zaslúži. Pri kontrole rozmerov vašich komodít a spotrebného materiálu použitého na ich zabalenie sa uistite, že nechávate dostatok priestoru pre ďalšie podporné baliace materiály.

Uľahčujeme vám objednávanie spotrebného materiálu pomocou čísla účtu. Poskytneme vám rozmery, obrázky a popisy každého typu balenia, takže všetko, čo musíte urobiť, je vybrať požadované veľkosti a potrebné množstvá.

DHL vám pošle potvrdzovací e-mail, aby vám oznámil, kedy váš miestny kuriér doručí zásoby na vami preferované miesto.