SLEDUJTE SVOJU ZÁSIELKU

DHL Express sledovanie vás informuje o pohybe vašej zásielky v našej sieti, 24 hodín denne - 7 dní v týždni. Či už ho vyzdvihne kuriér, opúšťa zariadenie, je na colnici alebo je na ceste ku konečnému doručeniu, náš sofistikovaný systém vás udrží v obraze na každom kroku. Od chvíle, keď prevezmeme zásielku, až do konečného doručenia, budete môcť vidieť, ako pre vás DHL pracuje.

Online sledovacie služby

Online sledovanie je najrýchlejší spôsob, ako skontrolovať stav vašich zásielok. Nevyžaduje sa žiadny účet, žiadne heslo. Potrebujete len čísla nákladného listu.

Výsledky sledovania poskytujú podrobnosti o pokroku vašej zásielky v reálnom čase, keď sa zrýchľuje v sieti DHL. Uvidíte každé konkrétne miesto a dôvod, prečo sa s vašou zásielkou manipuluje prostredníctvom časových pečiatok. Každý výsledok zásielky obsahuje všetky poskytnuté informácie o nákladnom liste plus ďalšie podrobnosti o zásielke, ako je hmotnosť, počet kusov a služba DHL Express, ktorú ste si vybrali.

Po doručení zásielky uvidíte dátum, čas a meno osoby, ktorá zásielku podpísala.

Získajte rýchle odpovede na bežné otázky týkajúce sa sledovania DHL Express v našich častých otázkach o sledovaní.

 

Referenčné číslo odosielateľa

Vaše zásielky DHL Express môžete sledovať pomocou personalizovanej referencie odosielateľa. Pridanie tohto odkazu odosielateľa na váš nákladný list umožňuje majiteľom účtov DHL rozlišovať zásielky na ich mesačnej faktúre.

Pri použití referencie odosielateľa môže byť niekedy užitočné zúžiť výsledky pomocou zákazníckeho čísla a/alebo cieľovej krajiny zásielky. Na sledovanie pomocou referencie odosielateľa budete potrebovať nasledujúce informácie:

  • - Odkaz odosielateľa uvedený na nákladnom liste
  • - Rozsah dátumov, kedy mohla byť zásielka odoslaná

 

Získajte potvrdenie o doručení

Elektronické potvrdenie o doručení DHL vám umožňuje získať podrobnosti o doručení a obrázok podpisu príjemcu, ak je zachytený digitálne - zvyčajne do hodiny od doručenia. Nie je potrebné volať na zákaznícky servis – teraz môžete zobraziť, stiahnuť, vytlačiť alebo odoslať e-mailom doklady o doručení.

Podpis doručenia si môžete pozrieť kliknutím na "Získať potvrdenie o doručení" pri online kontrole výsledkov sledovania jednotlivých zásielok. Alebo môžete naraz odoslať až 25 nákladných listov na potvrdenie o doručení.

 

Monitor s DHL ProView®

DHL ProView® je naša online sledovacia služba pre majiteľov účtov DHL Express, ktorá poskytuje automatické upozornenia vám a komukoľvek, koho určíte - prostredníctvom e-mailu alebo textovej správy - pri vyzdvihnutí, doručení zásielok a ďalších. DHL ProView vám tiež umožňuje sledovať zásielky online podľa čísla účtu, stavu a ďalších.

 

Pokročilé nástroje sledovania

Sledovacie nástroje DHL Express vám ponúkajú najnovšie informácie o zásielkach v reálnom čase s priamym prístupom z počítača, mobilného telefónu alebo tabletu. Tieto nástroje sú k dispozícii všetkým zákazníkom DHL bez ohľadu na to, ako boli zásielky rezervované alebo pripravené.