#PoradenstvoPreMaléPodniky

DHL x Magento: Bezproblémová integrácia elektronického obchodu

2 min hodinky
Akcia
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Akcia
Drone flying over mountains

Ak to myslíte s globálnou zmenou svojej značky vážne, je rozumné vybrať si správnych partnerov.

 Magento je popredným poskytovateľom inovácií cloudového elektronického obchodu a je ideálnym spôsobom, ako čo najlepšie využiť vašu stránku elektronického obchodu. Spoločnosť DHL spolupracuje so spoločnosťou Magento, aby vám priniesla sériu odborných sprievodcov a kľúčových informácií, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť vašu cestu elektronického obchodu.

Magento je poskytovateľ viackanálových  riešení, ktorý vám pomôže nájsť a analyzovať jedinečné skúsenosti v každej fáze nákupného zážitku. Vytvára jedinečne prispôsobený zážitok z nakupovania pre každého zákazníka. A najlepšie zo všetkého je, že doplnok DHL Express znamená, že rastúci počet online obchodníkov je schopný ponúknuť svojim zákazníkom viac prispôsobený zážitok z nakupovania, vrátane cenových ponúk na doručenie v reálnom čase na základe košíka a dodacej adresy zákazníka. 

S potešením oznamujeme, že spoločnosť DHL sa spojila so spoločnosťou Magento, aby vám priniesla sériu sprievodcov a rád, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť ponúkané príležitosti. Leendert van Delft z DHL vysvetľuje viac vo filme nižšie a môžete si prečítať Magentovu základnú príručku B2B Buyer Experience Essential tu.

 

Takže, ak ste značka elektronického obchodu, ktorá sa chce rýchlo a ľahko stať globálnou, alebo jednoducho hľadáte rast, Magento vám môže pomôcť čo najlepšie využiť váš marketing. Ako synonymum pre osvedčené postupy v oblasti správy katalógov a tovaru, vďaka ktorým sa vaša značka veľmi rýchlo stane etablovanou a spoľahlivou, je Magento tiež plné inovatívnych nápadov, ktoré pomôžu vašim zákazníkom rýchlo nakupovať.  

Perfektne sa hodia k DHL - tu na Discover pravidelne prinášame ďalšie skvelé rady od spoločnosti Magento, takže sa zaregistrujte, aby ste sa uistili, že dostanete aktualizácie, keď prídu.