#NovinkyAPostřehy

Žlutá se stává zelenou: Emisní závazek DHL do roku 2050

Anna Thompson
Anna Thompson
Tým pro objevování obsahu
3minutové čtení
Sdílejte na sociálních sítích
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Sdílet
electric vehicle charging plug

Jako globální lídr v oblasti logistiky se snažíme spojovat lidi a zlepšovat jejich životy – a věříme, že ochrana naší planety pro budoucí generace je toho nedílnou součástí. Investujeme do udržitelných  logistických řešení pro zelenější zítřek. 

Hrajeme důležitou roli v globálním obchodu, a tedy i v globální ekonomice, ale naše hodnoty nás vedou k tomu, abychom podnikali udržitelně, způsobem, který snižuje naši uhlíkovou stopu a udržuje naše emise skleníkových plynů na co nejnižší úrovni. Již nyní uskutečňujeme ekologickou logistiku , ale náš trvalý závazek snížit emise na čistou nulu do roku 2050 znamená, že jsme jednou z předních logistických společností šetrných k životnímu prostředí, které dnes utvářejí budoucnost tohoto odvětví .

John Pearson

"Musíme snížit emise uhlíku pomocí nápaditých řešení, která jsou dnes k dispozici." - John Pearson, generální ředitel, DHL Express

Image showing discover app on a mobile screen

Přihlaste se k odběru newsletteru Discover

  • Fortnightly insights, tips and free assets
  • We never share your data
  • Shape a global audience for your business
  • Unsubscribe any time
Image showing discover app on a mobile screen

Již více než deset let investujeme do celoskupinového programu ochrany životního prostředí, který nazýváme GoGreen. To nám má pomoci dosáhnout našeho většího cíle Mise 2050: Nulové emise – našeho závazku snížit do roku 2050 všechny naše emise související s logistikou na čistou nulu.

Je to ambiciózní cíl, ale jsme přesvědčeni, že ho dosáhneme – a pokrok již probíhá. V současné době je v provozu ekologičtější a ekologičtější logistika. Mnoho našich zákazníků již dnes těží z řešení GoGreen v rámci svých dodavatelských řetězců – od zpráv o uhlíku, které jim pomáhají pochopit a snížit jejich dopad na životní prostředí, až po elektrická vozidla pro dodávky na poslední míli.     

Jsme hrdí na to, že stanovujeme nový standard šetrný k životnímu prostředí v logistickém průmyslu. Zde je to, čeho jsme dosud dosáhli...

Jste připraveni připojit se k   zelené logistické revoluci? Snížení plýtvání v dodavatelském řetězci ušetří vaší firmě peníze, maximalizuje provozní efektivitu a udrží vaše koncové zákazníky spokojené. Zjistěte, jaké kroky můžete podniknout – a řešení GoGreen, která vám mohou pomoci – a promluvte si s jedním z našich specialistů DHL ještě dnes.