#PrepravaSDhl

Začnite exportovať s DHL

Akcia
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Akcia

Jednoduchý export s prepravnými nástrojmi DHL

Správne prepravné nástroje môžu vašej spoločnosti ušetriť čas a pomôcť zefektívniť proces prípravy zásielky. Akonáhle je vaše číslo účtu DHL aktívne po dobu 24 hodín, môžete sa zaregistrovať alebo požiadať o riešenie prepravy.

DHL MyDHL+

Vďaka menšiemu počtu krokov a väčšej funkčnosti integruje MyDHL+ vaše najdôležitejšie online prepravné služby na jednom mieste, všetko v jednom výkonnom nástroji. Bez nutnosti prihlásenia môžu neregistrovaní prví užívatelia vytvoriť objednávku kliknutím na záložku Vytvoriť novú zásielku. Prihlásenie vám však poskytuje úplný prístup k celej škále neuveriteľne užitočných funkcií MyDHL+. S MyDHL+ môžete okamžite sledovať svoje zásielky z akéhokoľvek zariadenia, takže nikdy nebolo rýchlejšie alebo jednoduchšie získať úplný prehľad kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Zaregistrujte sa a posielajte teraz s existujúcim účtom DHL

DHL MyDHL+ Korporátne

Naše administračné riešenie uľahčuje správu zásielok spoločnostiam, ktoré vyžadujú centralizovanú správu viacerých ľudí, a môže pomôcť vašej organizácii spravovať spôsob, akým ľudia vytvárajú zásielky v MyDHL+. Tým sa zabezpečí efektivita podnikania a regulovaný proces prepravy.

Vyplňte formulár žiadosti DHL CorporateShip

K dispozícii sú rôzne ďalšie nástroje, ktoré pomáhajú zjednodušiť proces medzinárodnej prepravy. 

Pozrite si úplný zoznam nástrojov DHL Express, ktoré môžu podporiť vaše prepravné potreby