#PrepravaSDhl

Získajte cenovú ponuku a čas prepravy

Akcia
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Akcia

Eliminujte prekvapenia - poznajte svoju sadzbu a čas prepravy

Či už dovážate alebo vyvážate, DHL vám uľahčí výpočet cenovej ponuky prepravnej sadzby s možnosťami služieb podľa vášho výberu, ako aj nájdenie aktuálnych prepravných časov. Získanie cenovej ponuky je jednoduché.

S MyDHL+ sa jednoducho prihláste a prejdite na kartu Získať cenovú ponuku. Počas procesu cenovej ponuky nezabudnite skontrolovať - Zobraziť sadzby môjho účtu. Zadajte údaje o pôvode a mieste určenia a hmotnosť a rozmery váhy balíka (dĺžka x šírka x výška). Rozmery sa používajú na výpočet objemovej hmotnosti. Prepravné poplatky sú založené na vyššej skutočnej hmotnosti alebo objemovej hmotnosti zásielky. Predstavia sa všetky dostupné služby DHL Express – s garantovaným termínom dodania a odhadovanými poplatkami.

Náš sprievodca sadzbami obsahuje aktuálne informácie o nákladoch na prepravu podľa obchodného pruhu a objemovej hmotnosti. Okrem toho je k dispozícii kompletný popis voliteľných služieb, príplatkov a colných služieb DHL. Náklady na dopravu sa účtujú v súlade s aktuálnymi zverejnenými sadzbami v čase rezervácie zásielky.

Prečítajte si o objemovej hmotnosti

Náklady na zásielku môžu byť ovplyvnené skôr množstvom miesta, ktoré zaberá v lietadle, než jeho skutočnou hmotnosťou. Toto je objemová (alebo objemová) hmotnosť. Objemová hmotnosť zásielky je výpočet, ktorý odráža hustotu balíka. Menej hustá položka zaberá viac miesta vo vzťahu k svojej skutočnej hmotnosti. Vypočíta sa objemová hmotnosť a porovná sa so skutočnou hmotnosťou zásielky, aby sa určilo , ktorá je väčšia.  Potom sa na výpočet nákladov na prepravu použije vyššia hmotnosť. Objemový deliteľ je 139 pre palce / libry alebo 5 000 pre centimetre / kilogramy.