#ServicePoint

Staňte sa DHL Express Service Pointom

Akcia
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Akcia

Máte predajnú sieť obchodov alebo malý obchodík? Chcete sa zviditeľniť na trhu a prilákať nových zákazníkov?

DHL Express Service Point môže byť aj vo vašej firme. Ponúknite novú službu svojim zákazníkom a staňte sa našim partnerom. Pripojte sa k rozrazstajúcemu sa tímu našich partnerov a využite silu značky DHL Express aj vo svoj prospech. Je to jednoduchšie, než si možno myslíte. Potrebujete iba: počítač, tlačiareň, internet.

Ako na to?

Stačí poslať email na emailovú adresu retailsk@dhl.com  a spolupráca môže začať. Pošlite nám vaše kontaktné údaje, telefón, e-mail a základné informácie o vašej spoločnosti a vašej prevádzke, kde by ste chceli prevádzkovať DHL Express Service Point. Následne sa s vami spojíme a predstavíme vám všetky výhody, ktoré vám naša spolupráca môže priniesť.

Každý DHL Express zákazník je váš potenciálny zákazník

Na Slovensku už máme viac ako 200 DHL Express Service Pointov. Staňte sa jeden z nich.

Naše partnerstvo vám môže priniesť nových klientov. Na základe nedávneho prieskumu sa ukázalo, že až 30% zákazníkov, ktorí využili DHL služby na slovenských Service Pointoch,  aj v týchto predajniach  nakúpili tovar danej prevádzky.

Umiestnenie vašej prevádzky na Google ako DHL Express Service Point

DHL umiestni vašu prevádzku do vyhľadávača Google ako svoj DHL Express Service Point. Klienti teda pri vyhľadávaní najbližšieho odberného miesta objavia aj vás.  Mesačne máme cez 500 000 vyhľadávaní našich Service Pointov.