#NovinkyAPostrehy

MyGTS: Vaša brána k jednoduchej medzinárodnej preprave

Vivien Christel Vella
Vivien Christel Vella
2 min čítania
Akcia
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Akcia
man looking at laptop screen
Tento článok sa týka
Ako sa vyhnúť vyplneniu nesprávnych colných dokladov
Ako môže MyGTS pomôcť vášmu podnikaniu rásť na nových trhoch

Cezhraničná preprava sa môže zdať zložitá a nesprávna colná dokumentácia je jednou z hlavných príčin oneskorení MSP pri cezhraničnej preprave.

Na urýchlenie medzinárodnej prepravy a zjednodušenie colných transakcií vyvinula spoločnosť DHL Express intuitívny portál My Global Trade Services.

MyGTS je bezplatná, užívateľsky prívetivá platforma, ktorá vám pomôže bezproblémovo sa orientovať vo všetkých medzinárodných prepravných predpisoch. Môžete sa prihlásiť pomocou svojho existujúceho podnikateľského účtu DHL Express alebo si zaregistrovať nový účet MyGTS, aby ste získali prístup:

  • Plánovač predbežných zásielok: špecializovaný nástroj, ktorý pomôže vašej firme dodržiavať všetky dovozné/vývozné predpisy a vypočítať vstupné náklady.
  • Presné harmonizované systémové kódy: už žiadne dohady; MyGTS využíva umelú inteligenciu, aby vám vždy poskytla správnu klasifikáciu vašej zásielky, vďaka čomu je colné odbavenie rýchlejšie. Vyhľadajte kódy HS pomocou kľúčových slov alebo adresára kódov.
  • Vstupné náklady na tovar v ktorejkoľvek krajine: vypočítajte náklady na produkt, clá a dane a prepravné poplatky, aby ste zlepšili svoju cenovú stratégiu a poskytli svojim zákazníkom transparentnosť v súvislosti s prepravnými poplatkami, čím sa buduje dôvera vo vašu firmu.  
  • Pokyny týkajúce sa dovozných a vývozných požiadaviek každej krajiny pred odoslaním – už žiadny tovar zdržiavaný na hraniciach!
  • Všetky dokumenty , ktoré budete potrebovať pre rýchle a jednoduché colné odbavenie.
  • Funkcia katalógu produktov – kde si môžete uložiť predchádzajúce vyhľadávania, podrobnosti o produkte a tarifné kódy pre rýchlejšie opakované odoslanie.

 

Tu sa dozviete, ako MyGTS pomôže vašej firme rásť na nových trhoch.

Či už ste malá firma alebo rastúci e-commerce podnik, MyGTS je vstupným bodom k jednoduchej medzinárodnej preprave. Platforma už pomáha tisíckam podnikov dostať sa na nové trhy po celom svete. Bude ten váš ďalší?

Choďte globálne s MyGTS: jednoduchá medzinárodná preprava na dosah ruky!

graphic image of MyGTS information

DHL: váš all-in-one medzinárodný prepravný partner

Začnite partnerstvo s najmedzinárodnejšou spoločnosťou na svete a hladko a s vedením odborníkov na každom kroku.

Do MyGTS sa môžete prihlásiť pomocou svojho existujúceho účtu DHL Express alebo si zaregistrovať nový účet MyGTS. Kliknutím nižšie zobrazíte svoje možnosti.