DHL. POMAGAMY BRANŻY E-COMMERCE NADĄŻAĆ ZA KLIKNIĘCIAMI, GLOBALNIE

Aby nadążyć za globalnymi trendami w branży e-commerce, sklepy muszą dostosować się do nowych wyzwań, jakie stawia przed nimi błyskawicznie zmieniająca się rzeczywistość. To wymaga odpowiedniego globalnego partnera, który pomoże im sprawnie funkcjonować.

„Przełam ograniczenia, podążaj za trendami, rozwijaj swój biznes bez granic, a dostawy zostaw ekspertom …”

Kiedyś rozpatrywane w kategoriach ciekawostki, sklepy online aktualnie są uznawane za obowiązkowy element nowej rzeczywistości – preferuje je już prawie 2 mld ludzi. Za sprawą pandemii w ciągu 3 miesięcy branża e-commerce odnotowała większy wzrost niż przez poprzednie 10 lat. Wielu sprzedawców dostrzega, że o sukcesie czasami decyduje wyłącznie to, czy „nadążają za kliknięciami“.

DHL wspiera sklepy od samego początku. W tym czasie wyciągnęliśmy wiele wniosków, dostosowaliśmy się do nowych realiów i wprowadziliśmy liczne innowacyjne rozwiązania. Zawsze jesteśmy gotowi pomagać e-commerce w znalezieniu najlepszego sposobu na budowanie lojalności i zadowolenia ich klientów. Doświadczenie i bezkonkurencyjna globalna sieć logistyczna DHL – od optymalizacji strony i realizacji zamówień po dostawę pod drzwi i ekologiczne rozwiązania – pomagają sklepom każdej wielkości, na wszystkich rynkach i we wszystkich branżach rozwijać się i prosperować.

Każdy sukces ma swoją historię

Nasi klienci – m.in. producenci lalek czy butów – dzięki naszemu doświadczeniu rozwijają swoją działalność na całym świecie. A logistyka odgrywa kluczową rolę w tym procesie – zarówno gdy szukają niszy na rynku, jak i wtedy, gdy tworzą zupełnie nową kategorię dla siebie. Kliknij poniżej, aby przeczytać historie sukcesów naszych klientów i dowiedzieć się, co robią, aby nadążać za kliknięciami.

2x

większa szansa na powrót klienta po pozytywnych doświadczeniach z dostawą

60%

szybszy rozwój sklepów online, które oferują dostawy premium

50%

klientów porzuca koszyk z powodu ograniczonych opcji dostawy