#PoradenstvoPreMaléPodniky

Obchodné trendy: ramadán

Anna Thompson
Anna Thompson
Tím pre objavovanie obsahu
12 min čítania
Akcia
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Akcia
lamp overlooking a crescent moon

Tento rok sa očakáva, že svätý mesiac ramadán začne v stredu 22. marca a skončí pri západe slnka v piatok 21. apríla. Očakáva sa, že približne 1,6miliardy1 moslimov na celom svete  sa pripojí k 30 dňom reflexie, rozjímania a oslavy. Náš exkluzívny sprievodca na stiahnutie (nižšie) skúma, ako môže vaša firma využiť silnú kúpnu silu moslimskej ekonomiky. 

Úvahy pre podniky počas ramadánu

Cieľom nášho hlbokého ponoru do toho, ako sa svätý mesiac oslavuje a oslavuje po celom svete, je poskytnúť informácie, ktoré potrebujete, aby ste pomohli vášmu podnikaniu v oblasti elektronického obchodu rásť počas a po ňom.

Preskúmame význam ramadánu, zmeny v harmonograme a životnom štýle, ku ktorým dochádza pre pozorovateľov, ako rôzne regióny fungujú počas tohto obdobia a ako sa priemyselné odvetvia môžu prispôsobiť budovaniu Eid al-Fitr, aby čo najlepšie využili predajné príležitosti. Počas tejto doby budeme pokrývať mobilný obchod, cestovanie, módu, charitu a oslovovanie potenciálnych zákazníkov.

 

Otváracie hodiny počas ramadánu

Jednou z najdôležitejších vecí, ktoré si treba uvedomiť, sú hodiny pôstu ramadánu, ktoré ovplyvňujú online návyky moslimských spotrebiteľov.

Počas dňa ľudia zvyčajne odpočívajú - hoci jednoduchosť nakupovania online znamená, že mnohí sú stále aktívni. Skutočný boom však prichádza neskoro do noci – po prvom jedle dňa (18-19:00) a pred začiatkom pôstu opäť okolo 4:00. Takže buďte pripravení mať návštevnosť svojich webových stránok v hodinách, ktoré zvyčajne neočakávate!

Práve takéto poznatky o správaní pomôžu vašej firme pripraviť sa na obdobie ramadánu a prispôsobiť sa mu, aby ste dosiahli maximálny predaj. Našťastie je ich náš exkluzívny sprievodca ramadánom 2023 plný, takže si ho stiahnite teraz, aby ste boli pripravení!

Obchodné trendy: ramadán

Od toho, čo náboženský mesiac znamená pre moslimov, až po to, ako ovplyvňuje podnikanie, sa pozrieme na najlepšie obchodné praktiky ramadánu a íd al-fitr.

Obchodné trendy: ramadán
Obchodné trendy: ramadán