#NovinkyAPostrehy

Ako DHL Express pomohol Zanerobe rýchlo rásť

5 min čítania
Akcia
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Akcia
Zanerobe model

V roku 2002 IT profesionáli a priatelia Leith Estoni a Jonathon Yeo popíjali pivo v bare, keď uvideli niečo, čo navždy zmenilo ich životy.

"Videli sme niektorých chlapcov, ktorí nosili celkom priemerné košele," hovorí Leith, "vedeli sme, že to môžeme urobiť lepšie."  To bolo všetko, čo bolo potrebné na to, aby sme mali nápad na ZANEROBE, teraz etablovanú medzinárodnú značku pánskej módy.

"Naším cieľom bolo priniesť športové oblečenie v americkom štýle do Austrálie. Cítili sme, že na trhu je diera," pokračuje Leith.

Bezproblémový prístup vedie k úspechu

Obaja obchodní partneri si uvedomili, že na to, aby mohli začať, nepotrebujú veľa. "Potrebovali sme látku, potrebovali sme dizajn, potrebovali sme ju potlačiť. Jednoducho sme k tomu tak pristupovali."

Ich prvou komerčnou výzvou bolo dostať sa do veľkých austrálskych obchodných domov. S podporou veľkých národných reťazcov, ako je David Jones, sa ZANEROBE etabloval ako značka, s ktorou treba počítať v oblasti pánskej módy.

Vymanenie sa z domáceho trhu

Medzi rokmi 2013 a 2014 podnikanie spoločnosti ZANEROBE zaradilo vyššiu rýchlosť. Čiastočne s pomocou úsilia v sociálnych médiách a plne funkčnej webovej stránky elektronického obchodu sa predaj priamo spotrebiteľovi rozbehol. To znamenalo, že spoločnosť ZANEROBE potrebovala doručovacieho partnera pre vnútroštátne aj medzinárodné dodávky, ktoré teraz zahŕňali USA, Kanadu a Japonsko. Máte vlastnú značku pánskeho oblečenia? Požiadajte o účet DHL Express teraz.  

Pre ZANEROBE je DHL Express viac než len doručovacia spoločnosť – je to obchodný partner. ZANEROBE spolupracuje s DHL Express Senior Account Executive, Ashleigh Nieuwenhuis, od roku 2011, "Ashleigh priniesla do nášho podnikania veľa z hľadiska osvedčených postupov v odvetví a skutočne posunula naše podnikanie vpred."

Dodávka je súčasťou zákazníckej skúsenosti

ZANEROBE chápe súvislosť medzi doručením treťou stranou a imidžom značky. Poskytovateľ doručenia na poslednú míľu nielen odovzdáva balík, ale reprezentuje značku dodávateľa. Preto je schopnosť DHL Express poskytovať presné a aktuálne informácie o sledovaní veľkým plusom pre podniky, ktorým záleží na kvalite, ako je ZANEROBE.

Zanerobe Store

Leithove tipy na preplnenie vášho startupu

S viac ako náznakom austrálskej pozitivity je Leithova rada pre ostatné startupy jednoduchá a inšpirujúca. Pozrite si video a dozviete sa viac o ceste spoločnosti ZANEROBE k úspechu – a vypočujte si obchodné rady spoločnosti Leith.

Zistite , ako môžete získať DHL Express , aby sa postaral o všetky vaše globálne prepravné požiadavky.