#NovinkyAPostřehy

Jak DHL Express pomohla společnosti Zanerobe rychle růst

5minutové čtení
Sdílejte na sociálních sítích
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Sdílet
Zanerobe model

V roce 2002 IT profesionálové a přátelé Leith Estoni a Jonathon Yeo popíjeli pivo v baru, když viděli něco, co navždy změnilo jejich životy.

"Viděli jsme některé kluky v docela průměrných košilích," říká Leith, "věděli jsme, že bychom to mohli udělat lépe."  To bylo vše, co bylo potřeba, aby vznikl nápad na ZANEROBE, nyní zavedenou mezinárodní značku pánské módy.

"Naším cílem bylo přivézt do Austrálie sportovní oblečení v americkém stylu. Prostě jsme cítili, že na trhu je díra," pokračuje Leith.

Bezproblémový přístup vede k úspěchu

Oba obchodní partneři si uvědomili, že nepotřebují mnoho, aby se věci rozběhly. "Potřebovali jsme látku, potřebovali jsme design, potřebovali jsme to potisknout. Prostě jsme k tomu tak přistoupili."

Jejich první komerční výzvou bylo dostat se do velkých australských obchodních domů. S podporou velkých národních řetězců, jako je David Jones, se ZANEROBE etablovalo jako značka, se kterou je třeba počítat v oblasti pánské módy.

Vymanění se z domácího trhu

Mezi lety 2013 a 2014 se podnikání společnosti ZANEROBBE zvýšilo. Částečně díky úsilí v oblasti sociálních médií a plně vybaveným webovým stránkám elektronického obchodování se rozběhl prodej přímo spotřebitelům. To znamenalo, že společnost ZANEROBE potřebovala partnera pro dodávky jak domácích, tak pro mezinárodní dodávky, které nyní zahrnovaly USA, Kanadu a Japonsko. Máte vlastní značku pánského oblečení? Požádejte o účet DHL Express nyní.  

Pro společnost ZANEROBBE je DHL Express více než jen doručovací společností – je to obchodní partner. ZANEROBE spolupracuje s Ashleigh Nieuwenhuis, Senior Account Executive DHL Express, od roku 2011. "Ashleigh přinesla našemu podnikání hodně, pokud jde o osvědčené postupy v oboru, a opravdu posunula naše podnikání kupředu."

Dodání je součástí zákaznické zkušenosti

ZANEROBE chápe souvislost mezi dodávkami třetích stran a image značky. Poskytovatel doručení na poslední míli nejen předává balík, ale reprezentuje značku dodavatele. To je důvod, proč schopnost DHL Express poskytovat přesné a aktuální informace o sledování je velkým plusem pro podniky, které dbají na kvalitu, jako je ZANEROBE.

Zanerobe Store

Leithovy tipy pro přeplňování start-upu

S více než náznakem australské pozitivity je Leithova rada ostatním začínajícím podnikům jednoduchá a inspirativní. Podívejte se na video, abyste se dozvěděli více o cestě společnosti ZANEROBBE k úspěchu – a poslechněte si Leithovy obchodní rady.

Zjistěte, jak můžete získat DHL Express , aby se postarala o všechny vaše globální přepravní požadavky.