#NovinkyAPostřehy

FC Bayern Mnichov: Srdce globální rodiny

4minutové čtení
Sdílejte na sociálních sítích
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Sdílet
FC Bayern Munchen flag

V Číně je více fanoušků FC Bayern Mnichov než lidí v Německu. Aby byla tato globální rodina šťastná, klub důvěřuje DHL Express, že dodá svou značku.

Bavorský klub je nejúspěšnější v německé fotbalové historii. Od svého založení v roce 1900 byl korunován mistrem Evropy UEFA nejméně pětkrát, stejně jako zaznamenal rekord 26 národních titulů a 18 národních pohárů.

S více než čtvrt milionem členů fanklubu se globální publikum FC Bayern Mnichov neustále zvyšuje, takže není překvapením, že DHL Express je od roku 2014 jejich mezinárodním logistickým a full-service partnerem v oblasti elektronického obchodování.

Image showing discover app on a mobile screen

Přihlaste se k odběru newsletteru Discover

  • Fortnightly insights, tips and free assets
  • We never share your data
  • Shape a global audience for your business
  • Unsubscribe any time
Image showing discover app on a mobile screen

Stejně efektivní logistický partner jako záložník FC Bayern

DHL přináší mezinárodní odborné znalosti a renomovanou efektivitu a hraje významnou roli v každodenním životě klubu, od přepravy týmového vybavení pro venkovní zápasy, tréninkové kempy a letní zájezdy až po zajištění spolehlivých dodávek zboží FC Bayern Mnichov svým následovníkům po celém světě.

V roce 2015 jsme pomohli spustit exkluzivní vlajkovou loď e-commerce obchodu pro čínské fanoušky FC Bayern Mnichov prostřednictvím čínského maloobchodního webu Tmall Global. Poskytováním nejmodernější podpory elektronického obchodování s kompletními službami pomohla společnost DHL vyvinout a spravovat platformu internetového obchodu a také poskytovat výpis produktů, správu objednávek, plnění objednávek, místní zákaznický servis a místní distribuci a vrácení.

Internetový obchod byl fenomenálním úspěchem s více než 90 miliony čínských fanoušků, kteří získali přístup k oficiálnímu zboží týmu. DHL také pomohla zvládnout a podpořit špičky objednávek s vysokým objemem, jako je čínský festival Den nezadaných, kdy bylo v listopadu 2015 za 24 hodin dokončeno nejméně 6 000 objednávek.

Klub má ještě větší plány, jak dosáhnout ještě větší globální fanouškovské základny, oslovit různé trhy po celém světě prostřednictvím turné, merchandise a zapojení fanoušků.