#PoradenstvíVOblastiElektronickéhoObchodování

Podnikání v Německu

Anna Thompson
Tým Discover Content
10minutové čtení
Sdílejte na sociálních sítích
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Sdílet
picture of a building

Jsou proslulé svou efektivitou, ale co Němce skutečně motivuje? Od filozofů a myslitelů až po inženýry a vědce má Německo pověst vynikajícího postavení, stability a efektivity podniků, takže kde jsou příležitosti pro nové podnikání v rámci čtvrté největší ekonomiky světa? 

Covid-19 způsobil hlubokou recesi, ale Německo se vzpamatovalo. Výroba je na špici a objednávky překračují předkrizovou úroveň.  Jak se největší evropská hospodářská velmoc rozjíždí a vrací se na správnou cestu, otevírají  se vzrušující cesty – pokud víte, kde hledat.  

Jako vždy je klíčem porozumět podnikatelskému prostředí a kultuře. A předvídatelně jsou mnohem nuancovanější , než si dokážete představit. To se promítá do oblasti e-commerce, kde němečtí zákazníci patří mezi nejnáročnější a nejkvalitněji zaměřené v Evropě. Chcete-li udělat známku, musíte se dostat do myšlení, vize a obchodní etikety .   Udělej to správně,      A máte přístup k  více než 72 milionům e-shopperů. Pokud byste chtěli být jeho součástí, je to více než možné.  Přečtěte si našeho úplného průvodce a zjistěte, jak na to.       

Průvodce zemí: Německo

Stáhněte si nyní bezplatnou příručku!

Průvodce zemí: Německo
Průvodce zemí: Německo