Czech Republic
#PoradenstvíVOblastiElektronickéhoObchodování
Podnikání v Německu
Anna Thompson
Tým Discover Content
10minutové čtení
Sdílejte na sociálních sítích
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Sdílet

Jsou proslulé svou efektivitou, ale co Němce skutečně motivuje? Od filozofů a myslitelů až po inženýry a vědce má Německo pověst vynikajícího postavení, stability a efektivity podniků, takže kde jsou příležitosti pro nové podnikání v rámci čtvrté největší ekonomiky světa? 

Covid-19 způsobil hlubokou recesi, ale Německo se vzpamatovalo. Výroba je na špici a objednávky překračují předkrizovou úroveň.  Jak se největší evropská hospodářská velmoc rozjíždí a vrací se na správnou cestu, otevírají  se vzrušující cesty – pokud víte, kde hledat.  

Jako vždy je klíčem porozumět podnikatelskému prostředí a kultuře. A předvídatelně jsou mnohem nuancovanější , než si dokážete představit. To se promítá do oblasti e-commerce, kde němečtí zákazníci patří mezi nejnáročnější a nejkvalitněji zaměřené v Evropě. Chcete-li udělat známku, musíte se dostat do myšlení, vize a obchodní etikety .   Udělej to správně,      A máte přístup k  více než 72 milionům e-shopperů. Pokud byste chtěli být jeho součástí, je to více než možné.  Přečtěte si našeho úplného průvodce a zjistěte, jak na to.       

Průvodce zemí: Německo

Stáhněte si nyní bezplatnou příručku!

Průvodce zemí: Německo
Průvodce zemí: Německo