#PoradenstvíProMaléFirmy

AI: sci-fi se stává realitou

Russell Simmons
Russell Simmons
Tým Discover Content
5minutové čtení
Sdílejte na sociálních sítích
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
Smart Share Buttons Icon Sdílet
red amazon echo

Takže je rok 2023 a my všichni věříme, že jsme super-digitálně uvědomělí a technicky zdatní. Ale navzdory tomu, že víme, že umělá inteligence je něco, čeho bychom si měli být všichni vědomi, je stále těžké ji nevidět jako věc sci-fi filmů.

Házet to do jednoho pytle s nosníky transportérů a létajícími auty jako jen další z těch futuristických fantazií, se kterými jsme vyrůstali. Ve skutečnosti má umělá inteligence spoustu praktických aplikací, díky nimž je skutečně užitečná pro malé a střední podniky tady a teď. V současné době se pouze škrábeme po povrchu, takže pojďme trochu hlouběji. 

V níže uvedeném bezplatném průvodci ke stažení se podíváme na to, jak vám AI může ušetřit peníze, pokud ji využijete naplno. Budeme hovořit o bezplatných nástrojích AI, které mohou turbo-nabíjet vaši digitální platformu. Podíváme se na to, jak mohou digitální asistenti poskytnout vaší firmě konkurenční výhodu. Pak vám poskytneme několik informací o tom, jak umělá inteligence změní způsob, jakým přijímáte nové zaměstnance, abyste mohli budovat pracovní sílu zítřka. Dokonce se budeme trochu dívat do (velmi blízké) budoucnosti a uvidíme, co je na obzoru, podíváme se na to, jak AI způsobí revoluci v analýze dat, aby vám poskytla dříve nepředstavitelné poznatky o vašem publiku a pomohla vám konverzovat v reálném čase se svými zákazníky způsobem, který jste nikdy nepovažovali za možný.

AI není trend nebo módní výstřelek a nikam nevede. Pokud se na to dlouho nedíváte a opravdu přemýšlíte o tom, jak to může změnit vaše podnikání, můžete se vsadit, že vaši konkurenti jsou.

7 způsobů, jak AI ovlivní obchodní plán vašeho malého a středního podniku

Přečtěte si našeho BEZPLATNÉHO průvodce a zjistěte, jak můžete ušetřit peníze pomocí AI.

7 způsobů, jak AI ovlivní obchodní plán vašeho malého a středního podniku
7 způsobů, jak AI ovlivní obchodní plán vašeho malého a středního podniku